Kontakt

HUVUDKONTOR KONTAKTER

UAB SUMEDA

Kauno str. 135, Marijampole, LT-68228, Litauen

Tel +370 343 971 10

Fax +370 343 972 00

E-post sumeda@sumeda.lt

 

Företagskod 1657510

MOMS-nummer (Litauen) LT6571151113

Företaget är registrerat i den litauska republikens företagsregister

Registeransvarig – Statens företagsregister

BETALNINGSKONTO:

Bank: AB DNB bankas

Bankkod: 40100

Kontonummer: LT494010040800070244

SWIFT kod: AGBLLT2X

UAB SUMEDA

Kauno str. 135, Marijampole, LT-68228, Litauen

Tel +370 343 681 13

Fax +370 343 972 00

E-post langai@sumeda.lt

Projektledare

Paulius Karkockas

Tel  +370 614 217 23

E-post paulius@sumeda.lt

Projektledare

Vytis Bocys

Tel  +370 655 939 56

E-post vytis@sumeda.lt

Projektledare

Andrius Sirvys

Tel  +370 614 428 71

E-post andriuslangai@sumeda.lt

Projektledare

Paulius Karkockas

Tel  +370 614 217 23

E-post paulius@sumeda.lt

Projektledare

Vytis Bocys

Tel  +370 655 939 56

E-post vytis@sumeda.lt

Projektledare

Andrius Sirvys

Tel  +370 614 428 71

E-post andriuslangai@sumeda.lt

UAB SUMEDA

S. Žukausko str. 45, Vilnius, LT-09131, Litauen

Tel  +370 5 2788199

Fax +370 5 2788199

E-post vilnius@sumeda.lt

Projektledare

Mindaugas Razinskas

Tel +370 686 236 87

E-post mindaugas@sumeda.lt

Projektledare

Justinas Rimkus

Tel +370 655 38802

E-post justinas@sumeda.lt

Projektledare

Alvyda Blazeviciene

Tel +370 686 704 65

E-post vilnius@sumeda.lt

Projektledare

Inga Majauskaite

Tel +370 612 502 04

E-post inga@sumeda.lt

Projektledare

Mindaugas Razinskas

Tel +370 686 236 87

E-post mindaugas@sumeda.lt

Projektledare

Alvyda Blazeviciene

Tel +370 686 704 65

E-post vilnius@sumeda.lt

Projektledare

Inga Majauskaite

Tel +370 612 502 04

E-post inga@sumeda.lt

Projektledare

Justinas Rimkus

Tel +370 655 38802

E-post justinas@sumeda.lt

Representant i Moskva

Företag “H A U S K O N Z E P T E”

Mån-Fre 08: 00-17: 00

Chef för uppdraget

Giedrius Noreikis

Representant i United Kingdom

Företag “Baltic Timber Products”

Easingwold

York YO61 3JY

Tel +44 1347 823 714

Email:  contact@baltictimberproducts.co.uk

 

Representant i Moskva

Företag “H A U S K O N Z E P T E”

Mån-Fre 08: 00-17: 00

Chef för uppdraget

Giedrius Noreikis

Representant i United Kingdom

Företag “Baltic Timber Products”

Easingwold

York YO61 3JY

Tel +44 1347 823 714

Email:  contact@baltictimberproducts.co.uk