Šilumos taupymas dėl kokybiško langų montavimo

Šilumos taupymas dėl kokybiško langų montavimo

Šilumos taupymas dėl kokybiško langų montavimo

Langų, terasos ir lauko durų montavimas, visiškai nepervertinant, turi apie 50 proc. reikšmės siekiant išnaudoti visus kokybiškų langų privalumus: turėti reikiamą šilumos izoliavimą ir garantuoti sau gaminių naudojimo komfortą.
Tik tinkamų medžiagų ir tinkamos montavimo technologijos, kuri yra patvirtinta Statybos Techniniame Reglamente, naudojimas užtikrina, jog Jūsų langų ir terasos durų šilumos izoliavimo parametrai bus tokie, kokie ir turi būti.
Netinkamai įmontuoti net pačių aukščiausių šilumos izoliavimo parametrų langai ar terasos durys gali neužtikrinti šilumos saugojimo, nes netinkamomis medžiagomis arba neprofesionalia technologija įstatytas gaminys šilumą gali išleisti būtent per montavimo darbų metu paliktus tarpelius, per panaudotas netinkamas, nekokybiškas medžiagas, arba dėl netinkamo kokybiškų montavimo medžiagų naudojimo rezultato.
Labai svarbu yra suvokti, kieno atsakomybė yra bendra Jūsų gaminių kokybė. Tik vieninteliu atveju Jūsų langų sistemų gamintojas turi visiškai pilną atsakomybę dėl visų kokybinių gaminio parametrų, taip pat dėl montavimo kokybės ir gaminių naudojimo komforto (tame tarpe sandarumo ir varstymo komforto). Jis turi pilną atsakomybę, kai pats yra ne tik gamintojas, tačiau ir oficialus montuotojas, t. y. kai įsigyjate ne tik gaminių gamybos „paslaugą“, tačiau į sutartį yra įtrauktas gaminių montavimas Jūsų objekte, atliekamas to pačio gamintojo.
Tokiu atveju, kai ta pati įmonė ne tik gamina, tačiau ir montuoja Jūsų langus, galite būti tikri, kad visiškai pilna atsakomybė krenta ant gamintojo pečių ir Jūs gausite tokį gaminį, kokio tikėjotės. Todėl būtina užtikrinti montavimo darbų kokybę, šį svarbų darbą patikint tik aukštos kvalifikacijos specialistams.