Formos

Formos

Mediniai langai

Medinių langų sistemų pritaikymo galimybės yra labai plačios. Gaminame tradicinės arba nestandartinės formos langus: trapecijas, arkas ir kitokių formų gaminius.
Galime pagaminti didelių gabaritų, nesudalintus varstomus ir nevarstomus langus, jungti juos tarpusavyje,  integruoti varstomus langus į fasadinę sistemą.
Esant poreikiui, galime dekoruoti langus įvairiais dekoratyviniais skirtukais.


Terasos durys

Prasilenkiančios terasos durys HS neturi papildomų sudalinimų (joms nereikia papildomų tvirtumą suteikiančių detalių) – tik stabilią terasos durų dalį bei varčią, todėl nėra ribojamas šviesos patekimas į patalpas, o tai statiniui prideda vertės.
Dėl didelių matmenų, susidaro įspūdis, kad iš esmės visą didžiulį terasos durų plotą užima stiklas.  Dėl to šios medinės terasos durys sukuria atvirumo su aplinka įspūdį, leidžia gėrėtis gamta už lango. Šios terasos durys sukuria itin mažai apribojimų ir dėl į grindis įleidžiamo slenksčio.
Terasos durys gali būti integruojamos į fasadinę sistemą, todėl Jūsų projektui su mūsų langinėmis sistemomis apribojimų, ko gero, neturėsime.

hs_SUMEDA_UAB_2

Atverčiamos ir nustumiamos terasos durys PSK Šios medinės terasos durys gali būti gana didelių matmenų be sudalinimų, todėl suteikia interjerui daug šviesos ir estetikos. Tai geras terasos durų pasirinkimas dėl įvairių varstomų dalių konfigūracijų galimybės. Šių terasos durų formos yra tradicinės.

 psk_SUMEDA_UAB


Lauko durys

Durys gali turėti sudalinimų, jose gali būti įmontuojami stiklo paketai


Skandinaviški mediniai langai

Esame įgudę gaminti skandinaviškus medinius langus, kurių varstymo tipai (SideHung, TopSlide, TopSwing, TopHung) ir dizainas visiškai atitinka skandinavams įprastus. Galime pagaminti įvairių formų medinius, skandinaviško tipo langus, taip pat galime pagaminti nestandartinių – itin didelių matmenų, labai funkcionalius ir tvirtus medinius langus.


Skandinaviškos terasos durys

Tradicinės skandinaviškų terasos durų formos, stiklo paketas per visą gaminį.

 


Skandinaviškos lauko durys

Durys gali turėti sudalinimų, jose gali būti įmontuojami stiklo paketai.