Išorės ir vidaus montavimo juostos

Išorės ir vidaus montavimo juostos

Išorės ir vidaus montavimo juostos

Išorės ir vidaus montavimo juostos
„Trijų pakopų“ montavimas yra aktualus dėl žymiai aukštesnių šilumos izoliavimo parametrų užtikrinimo, lyginant su „vienos pakopos“ (t. y. kai naudojamos vien tik montažinės putos) montavimu.
Toks montavimas atliekamas naudojant sandarinimo putas ir montavimo juostas iš vidaus (garui nelaidžias) bei iš išorės (garui laidžias).

Sandarinimo putos 
Kokybiškos montavimo putos yra vienkomponentės, savaime besiplečiančios, vienodo besiplėtimo tempo ir apimties, dėl to profesionaliai užpučiamos. Taip pat svarbu, kad montavimo putos būtų tinkamos sezonui, kurio metu gaminiai yra montuojami.
Laikui bėgant net profesionaliausios sandarinimo putos ima prarasti savo šilumos izoliavimo savybes. Dėl to montavimo juostų naudojimas laikui bėgant tampa vis labiau reikšmingas.

Vidinė – garui nelaidi montavimo juosta
FOLIENBAND INSIDE garui nepralaidi langų montavimo juosta tai dvipusio arba vienpusio lipnumo juosta montavimui, naudojama vidinei siūlės pusei. Ši juosta limpa prie visų statybinių medžiagų, yra nepralaidi dujoms, vandens garams, gali būti dažoma ir tinkuojama. Juosta užtikrina efektyvų šilumos izoliavimą iš vidaus.

Išorinė – garui laidi montavimo juosta
Priklausomai nuo sienos konstrukcijos, išorinė montavimo juosta gali būti viena iš dviejų: SOUDABAND ACRYL arba FOLIENBAND OUTSIDE.
Tuo atveju, kai sienos konstrukcija yra su užkaitu, naudojama besiplečianti juosta SOUDABAND ACRYL. Ši juosta yra garui laidi, besiplečianti, sandariai užpildo tarpus, garantuoja gerus garso bei šilumos izoliavimo parametrus, nepraleidžianti nei vėjo, nei vandens. Gerai kompensuoja statybinių siūlių judėjimą.

Tuo atveju, kai sienos konstrukcija yra be užkaito, naudojama išorinė montavimo juosta FOLIENBAND OUTSIDE. Tai garui pralaidi, hidroizoliacinė, dvipusio ir vienpusio lipnumo montavimo juosta, kuri yra  naudojama langų ir durų montavimo siūlės išorinei pusei. Juostos kraštuose yra lipnus sluoksnis: vienas klijuojamas prie durų ar lango, kitas – butilinis sluoksnis, klijuojamas prie mūro, tinko ar plytų.

Šių trijų elementų naudojimas užtikrina aukščiausios kokybės Jūsų langų, terasos ir lauko durų montavimą, taip pat garantuoja geriausią įmanomą šilumos izoliavimą.