Plastikinių langų sistemos

Plastikinių langų sistemos

Kompanija VEKA AG plastikinių langų industrijoje buvo pradininkai, kurie pamatė vinilo produktų potencialą visų pirma Europoje, o vėliau ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.  Veikdama nuo 1967 m. VEKA AG korporacija yra vienas geriausiai žinomų vardų aukštos kokybės plastikinių langų rinkoje. Daug metų patirties ir tobulėjimo – šiandien VEKA AG vardas yra profesionalių langų sistemų sprendimų sinonimas.

Šilumai. VEKA AG plastikinių langų profiliai pasižymi itin aukštomis šilumos izoliavimo savybėmis. VEKA AG profilis garantuoja šilumos izoliavimo savybes itin artimas pasyvaus namo langų reikalavimams. VEKA AG PVC profilis su plieno armatūra – tai laiko patikrintas derinys – jis išlaiko ypatingą tvirtumą ir kartu puikiai izoliuoja šilumą. Ilgametė VEKA AG patirtis pagrindė, kad naudojama plieno armatūra reikšmingos įtakos šiluminėms lango savybėms neturi. Gaminiai, pagaminti pagal šią technologiją prilygsta pasyvaus namo langams.

Interjerui. VEKA AG langų sistemos gali būti lanksčiai pritaikomos prie sudėtingiausio statinio projekto. Dėl ypatingo gaminių tvirtumo nėra poreikio gaminius sudalinti, taip ribojant šviesos patekimą į patalpas. Plastikinių langų formos yra tradicinės arba nestandartinės. Sprendžiant dėl sau tinkamo langų profilio, galima pasirikti nuo klasikinio iki modernaus dizaino, nuo standartinių iki solidžių formų. Siekiantiems sukurti unikalų stilių – galima naudoti įvairius stiklo paketo skirtukus. Dėl aukštų standartų profilio gamybos proceso, plastiko paviršiaus ir spalvos kokybė yra ideali. Danga beveik nereikalaujanti priežiūros, ilgaamžė. Gaminių spalvos nuo baltos, iki itin tamsios, įmanomi įvairūs atspalviai, medienos imitacijos variantai, skirtinga vidaus ir išorės lango rėmo spalva, taip pat naudojami spalvoti pasluoksniai, kurie sukuria lango spalvos vientisumą.

Ilgaamžiškumui. Su šiuo profiliu jau ilgus metus įgyvendiname sudėtingiausius langų sistemų sprendimus. Profilis ilgaamžis: profilio paviršius maksimaliai atsparus bet kokiam aplinkos poveikiui, spalvos ilgaamžės. Profilis labai tvirtas, nes gaminamas naudojant kvadratinį plieno kontūrą. Toks kontūras garantuoja didžiausią įmanomą tvirtumą plastikiniams langams.  Gaminiai gaminami tik iš neperdirbto plastiko. Plastikinio profilio sienelės yra storos. Varčiai naudojama plieno armuotė su dvigubo užlenkimo sienute – maksimaliam tvirtumui. Dėl visų minėtų priežasčių šis profilis yra ypatingai tvirtas. VEKA AG profiliai žymimi A klase pagal DIN EN 12608 kokybės standartą.