Išskirtiniai gaminiai

Šiuolaikiniams langams keliami itin aukšti reikalavimai jų saugumo lygiui. Apjungę įmonės daugiametę (daugiau nei 20 metų!) patirtį, aukštos kokybės žaliavas, šiuolaikines inovatyvias technologijas bei personalo profesionalumą, su pasididžiavimu norime Jums pristatyti išskirtinius sertifikuotus gaminius:

• EI 30 klasės medinis langas – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Gaisrinių tyrimų centro, pagal LST EN 13501-2:2008+A1:2010 standartą, suteikta atsparumo ugniai klasė – E30/EI130/EI230/EW30, atsparus ugniai iš gaminio išorės, lauko pusės ne trumpiau nei 30 min., atidaromas į lauką, todėl puikiai tinka tiek Lietuvos, tiek Skandinavijos rinkai.

• PAS 24 langas – bandymais laboratorijoje Birmingame patvirtintas, sertifikuotas saugus medinis langas Didžiosios Britanijos rinkai. PAS 24 – tai optimalus saugumas – garantuoja aukštus gaminio saugumo standartus įsilaužimo ar vandalizmo aktų atveju, apsaugo nuo atsitiktinių smūgių.

Gyvenate šalia judrios gatvės, netoli oro uosto, geležinkelio ar pan.? Vertinate ramybę? Kokia triukšmo dalis pateks į pastatą, priklauso nuo lango garso izoliavimo savybių. O kaip žinoma, triukšmas įtakoja žmogaus sveikatą, ypač nervų sistemą. Siūlome Jums langus su 38 dB ir 44 dB garso izoliacija, kas leis mėgautis tyla. Oro garso izoliavimo koeficinetai šiems langams buvo nustatyti naudojant precizinį integruojantį triukšmomatį analizatorių, pozicionuojamą mikrofoną ir daugiakryptį garsiakalbį bandymus atliekant KTU architektūros ir statybos instituto Statybinės fizikos labaratorijoje pagal LST EN ISO 717-1:2013 standartą . 44 dB reiškia, kad žalingas sveikatai eismo triukšmas 80-90 dB (intensyvi automagistralė ar statybos) gali būti sumažintas iki komfortabilaus 38-44 dB lygio.

Kuo ypatingi A + ir A ++ klasės langai?
Šilumos laidumas yra labai svarbus parametras vertinant lango kokybę. Langų energinis efektyvumas reiškiamas šilumos perdavimo koeficientu Uw, skaičiuojamu ISO 10077-2 standarte nustatytu metodu.
Nuo 2018 m. sausio 1 d. atsirado reikalavimas, jog naujai statomi gyvenamieji namai turi būti ne žemesnės, nei A+, o nuo 2021-ųjų – A++ energinio naudingumo klasės.
Statant A+ namus, kuriems reikia vis mažiau energijos ar tuo labiau pasyviam namui ypač aktualu pasirinkti kokybiškus langus, kadangi jų plotas sudaro gana didelę dalį viso pastato išorinių sienų plote. Būtent per nesandarius langus prarandama didžioji dalis šilumos, nuostoliai gali siekti net iki 50 %.
Šiuo metu langų skirstymas pagal energinio naudingumo klases yra savanoriškas procesas, o jo žymėjimas, kuris nusako energijos taupymo kiekį, panašus į dažnai matomus ant buitinių prietaisų. Prasčiausių savybių langai, kurių Uw yra 1,5 W/m2K ir didesnis, yra priskiriami G klasei, o energetiškai efektyviausi langai, kurių Uw yra iki 0,78 W/m2K, yra priskiriami A++ klasei.

UAB „Sumeda“ Jums gali pasiūlyti tiek A +, tiek A ++ klasės itin kokybiškus, šilumai nepralaidžius ir energiją taupančius langus!!!

Prisiminkite – langai su ypač aukštomis energinio naudingumo savybėmis leidžia taupyti energiją, skirtą namams apšildyti, todėl tampa ilgalaike investicija į Jūsų ateitį!
Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su mūsų daugiametę patirtį turinčiais projektų vadovais ir gaukite profesionalią konsultaciją!!!