Interjerui. Priėmus sprendimą prioritetą teikti natūralioms medžiagoms, kartu pirmenybė teikiama ir estetikai bei komfortui. Mediniai langai ir durys namams suteikia charakterį ir išreiškia kokybę.

Iš visų pastato apdailos, architektūros, dizaino elementų, langus ir duris žmogaus akys pastebi pirmiausiai, jiems skiria daugiausia dėmesio, todėl šie elementai labiausiai įsimena. Dėl daugumai medienos rūšių būdingo estetiškai patrauklaus rašto, vadinamo medienos tekstūra bei unikalių savybių kuriant statinio komfortą, mediena tapo ypatingai vertinama ir pasirenkama siekiant sukurti papildomos pridėtinės vertės nekilnojamam turtui.

Gyvenimo kokybei. Mediena yra natūrali medžiaga, nesukelianti alergijos ir sukurianti sveiką namų aplinką, itin ilgaamžė, turinti universalumo, kuriam negali prilygti jokia kita medžiaga. Mediena yra natūralus produktas su kuriuo gyvenimas namuose tampa jaukus ir patogus dėl puikių akustinių ir šilumos izoliavimo savybių. Dėl galimybės medieną naudoti labai lanksčiai kiekvienu atskiru atveju yra sukuriami įvairūs dizaino sprendimai bet kokio tipo langams ir durims.

Aplinkai. Mediena yra atsinaujinantis ir efektyviai perdirbamas išteklius. Lyginant su kitomis medžiagomis, medienai reikia mažiau energijos eksploatavimui ir apdirbimui, todėl ši medžiaga yra ir praktiška, ir estetiškai patraukli.

Medinių langų sistemos: