Lauko durys 92

Šiltos medinės lauko durys. Rėminė konstrukcija.

Durys gaminamos naudojant vien inovatyvias technologijas. Gamyba vykdoma su pirmuoju ir vieninteliu Lietuvoje CONTUREX profiliavimo centru – kuris yra naujausias ir tobuliausias medžio apdirbimo technologijų lyderio WEINIG (Vokietija) inžinerinis pasiekimas.

Sistema buvo sukurta bendradarbiaujant su Leitz GmbH & Co. KG, Vokietija.
92 sistema gimė apjungiant mūsų turimą 17 metų langų gamybos patirtį, taip pat Leitz GmbH & Co. KG medinių langų technologijos išmanymą, jų sukurtus ir išbandytus langų profilius.

Durų varčių užpildai yra gaminami iš trijų sluoksnių termoizoliacinių plokščių
24 mm storio; 34 mm storio; 48 mm storio.
Šie užpildai pasižymi geromis termoizoliacinėmis savybėmis ir puikiu stabilumu.

U = 1,16 W/m2K; U = 1,34 W/m2K

Užpildo išorė: drėgmei atspari MDF plokštė.

Užpildo vidus: 16 mm storio putų poliuretano sluoksnis.

Poliuretaninės šerdies išorė padengta 0,5 mm storio aliuminio folija, kuri sulaiko vandens garų prasiskverbimą.

Medinis gaminys:
Rėmo storis: 92 mm
Varčios storis: 92 mm

Min: 1800 mm x 800 mm
Max: 2300 mm x 1050 mm

Varstoma į išorę arba į vidų

Medinis slenkstis dengtas aliuminio juostele

Spalvos
Galima išsirinkti spalvas iš plataus RAL spalvyno. Durų išorę rekomenduojame dengti dažais, o vidų pasirinktinai – dengti įvairių tonų laku arba dažais pagal RAL.
Naudojami elegantiški, matinio sidabro spalvos apkaustai

Formos
Durys gali turėti sudalinimų, jose gali būti įmontuojami stiklo paketai

Norėdami peržiūrėti FORMAS, spauskite ČIA

35 (-1;-5) dB

Durų konstrukcija užtikrina puikų šilumos izoliavimą dėl:

Rėmo storio
Labai storas profilio rėmas (net 92 mm) užtikrina gerą šilumos izoliavimą.

Tarpinių
Ypatingai elastingos ir ilgaamžės tarpinės išdėstytos 2 eilėmis. 

Slenksčio
Medienos slenksčio profilis užsandarina varčios apačią dvejais sandarinimo kontūrais.

Aliuminio nuolajos
Durų apačioje esanti aliuminio nuolaja neleidžia pro duris prasiskverbti nei vėjui, nei lietui, saugo gaminį nuo ilgalaikio atmosferos poveikio.

Durų užraktuose montuojamos kompanijos „EZ“ spynos, valdomos rankena su uždarymo ritinėliais arba su uždarymo kaiščiais

SFS intec (Šveicarija) ypatingai patvarūs trimis kryptimis reguliuojami vyriai „Easy 3D“

Visos durų gamyboje naudojamos medžiagos yra sertifikuotos, testuotos ir ilgaamžės

Durys tarnauja labai ilgai, kai yra prižiūrimos tinkamai.

Ilgaamžiškumas dėl inovatyvaus profilio
– Nauja mūsų turima langų gamybos įranga garantuoja rekordinį gaminių tikslumą (medienos atpjovimo paklaida yra rekordinė – tik 0,1 mm). Dėl šios priežasties mes užtikriname nenurungiamą medienos paviršiaus kokybę ir kartu ilgaamžiškumą.

– Dėl naudojamos radialinio pjovimo medienos ant gaminio paviršiaus dažai laikosi tvirtai, nes mediena yra tanki ir juda minimaliai, nuo dažų dėvėjimosi medinio lango ar durų profilio kampuose apsaugo užapvalintos profilio briaunos.

– Nauja mūsų turima langų gamybos įranga garantuoja nepertaukiamą gamybos procesą, todėl išvengiama rankų darbo, absoliučiai minimalizuojama klaidų tikimybė. Detalėje padaromi visi reikalingi lizdai rankenų bei vyrių įstatymui ir viską atlieka išimtinai tik naujasis profiliavimo centras Conturex. Nenurungiamas šio profiliavimo centro Conturex pranašumas yra tas, jog mediena yra impregnuojama net ir vyrių bei rankenų lizduose. Tokios medienos paruošimo technologijos negali užtikrinti daugelis kitų medinių langų gamintojų.

Ilgaamžiškumas dėl medienos
Laiko durys itin ilgaamžiškos dėl tinkamai parenkamos medienos, kurios sujungimai yra suklijuojami specialiais drėgmei atspariais klijais. Šie klijai tvirtai suklijuoja ir impregnuoja medieną, todėl konstrukcija yra apsaugoma nuo drėgmės skverbimosi.

Ilgaamžiškumas dėl dažų
Durys yra ilgaamžiškos dėl pakankamai storo dažų sluoksnio, kuris yra tinkamas netgi atšiaurioms klimato sąlygoms.

PATARIMAS: Skandinavijos patirtimi vadovaujantis, medinis gaminys yra ilgaamžiškiausias, kai iš lauko pusės yra nudažytas, o viduje pasirinktinai, dažytas arba padengtas laku. Kuo medinio rėmo spalva iš išorės yra šviesesnė, tuo durys yra ilgaamžiškesnės.

Ilgaamžiškumas dėl apkaustų
Durys ilgaamžės dėl tvirtų šveicariškų apkaustų.

Visos medinio lango gamyboje naudojamos medžiagos yra sertifikuotos, testuotos ir ilgaamžės

Ilgaamžiškumas dėl aliuminio dengimo
Langas ilgaamžiškas dėl medinio lango išorėje naudojamos Gutmann Cora aliuminio sistemos. Aliuminis visiškai uždengia ir apsaugo medieną iš išorės.  Gutmann Cora aliuminio sistema tvirtinama prie medienos, paliekant tarp aliuminio ir medienos oro tarpus, kurie leidžia medienai kvėpuoti. Nepaisant to, Gutmann Cora sistema visiškai apsaugo lango medieną nuo bet kokio išorės poveikio (UV spindulių, lietaus, vėjo, šalčio).

Ilgaamžiškumas dėl inovatyvaus profilio
– Nauja mūsų turima langų gamybos įranga garantuoja rekordinį gaminių tikslumą (medienos atpjovimo paklaida yra rekordinė – tik 0,1 mm). Dėl šios priežasties mes užtikriname nenurungiamą medienos paviršiaus kokybę ir kartu ilgaamžiškumą.

– Visiškai nauja lango konstrukcija sistemos apačioje: nuolajos lango rėmo apačioje yra patrauktos į išorę, dėl to žymiai atitolinamas šalčio tiltas, kartu aliuminio nuolaja apsaugo jautriausią medinio lango vietą nuo klimato poveikio.

– Dėl naudojamos radialinio pjovimo medienos ant lango paviršiaus dažai laikosi tvirtai, nes mediena yra tanki ir juda minimaliai, nuo dažų dėvėjimosi medinio lango profilio kampuose apsaugo užapvalintos profilio briaunos.

– Nauja mūsų turima langų gamybos įranga garantuoja nepertaukiamą gamybos procesą, todėl išvengiama rankų darbo, absoliučiai minimalizuojama klaidų tikimybė. Detalėje padaromi visi reikalingi lizdai rankenų bei vyrių įstatymui ir viską atlieka išimtinai profiliavimo centras Conturex. Nenurungiamas šio profiliavimo centro Conturex pranašumas yra tas, jog mediena yra impregnuojama net ir vyrių bei rankenų lizduose. Tokios medienos paruošimo technologijos negali užtikrinti daugelis kitų medinių langų gamintojų.

Ilgaamžiškumas dėl medienos
Medinis langas itin ilgaamžiškas dėl tinkamai parenkamos medienos, kurios sujungimai yra suklijuojami specialiais drėgmei atspariais klijais. Šie klijai tvirtai suklijuoja ir impregnuoja medieną, todėl konstrukcija yra apsaugoma nuo drėgmės skverbimosi.

Ilgaamžiškumas dėl stiklo paketo
Langas ilgaamžis dėl sandaraus stiklo paketo, kuris yra tvirtinamas į langą naudojant visiškai drėgmės nepraleidžiantį SANITARINĮ silikoną.

Ilgaamžiškumas dėl apkaustų
Medinis langas ilgaamžis dėl tvirtų vokiškų apkaustų.

Durų gamyba yra vykdoma naudojant vokišką WEINIG sistemą
WEINIG vardas yra technologinės pažangos sinonimas, medžio apdirbimo pramonės sistemų lyderė WEINIG pirmauja pasaulyje su savo idėjomis ir technologijomis.

Dėl to UAB „Sumeda“ pasirinko WEINIG kaip patikimą partnerį kuriant ilgalaikę vertę savo klientams.

Turėdami WEINIG gamybos įrengimus klientui galime pasiūlyti daug įvairių durų ir galime būti tikri, kad pagaminti gaminiai preciziškai atitiks brėžiniuose suprojektuotus gaminius, nes WEINIG garantuoja aukštus produkcijos standartus: maksimalų tikslumą, sklandų medžiagų srautą, puikią paviršiaus kokybę.

Medienos ir dažymo kokybė lemia, ar durys bus ilgaamžės. Mes suvokiame šią atsakomybę dėl tinkamo žaliavų parinkimo

Mediena
Dygiuota arba nedygiuota pušis, maumedis, ąžuolas.
Medienos tašo drėgnumas 10-12 %

Medinės lauko durys yra gaminamos tik iš klijuotos medienos, iš medienos tašo.

Medienos tašų kokybė ir atitikimas reikiamoms žaliavų charakteristikoms yra pagrindžiami tiekėjo turimais BM Trada sertifikatu, taip pat FSC tarybos akreditacija.

Medienos klijavimas vykdomas pagal standartą: DIN EN 204, D4

Durys gaminamos iš klijuotos medienos tašų, todėl gaminiai yra atsparūs deformacijoms bei paviršiaus skilinėjimui.

Dažai
Naudojamos vandens pagrindu pagamintos apdailos medžiagos Teknos (Suomija).
Teknos dažai turi gerokai mažiau lakiųjų organinių junginių ir sunkiųjų metalų priedų nei reikalauja produkcijos kokybę reglamentuojantys teisės aktai.

Europoje lyderiaujančio gamintojo Teknos medienos danga yra elastinga, t. y. labiau nei įprasta atspari neigiamam išoriniam poveikiui.

Sausa dažų danga yra 120-140 mkr. storio, tai atitinka atšiauraus klimato standartus.

Ne rečiau kaip du kartus per metus būtina visas judančias apkaustų dalis (tame tarpe ir spyną) bei uždarymo taškus sutepkite mašinine alyva.

Pagrindinis medinių gaminių priežiūros reikalavimas: medieną reikalinga 1 kartą arba 2 kartus per metus tepti specialiu medienos priežiūros pieneliu. Priežiūros pienelis dvigubai prailgina medienos dangos ilgaamžiškumą.

Norint tinkamai eksploatuoti gaminius būtina atkreipti dėmesį į šiuos darbus:
Tinkamą transportavimą ir sandėliavimą
Medienos paviršiaus apsaugojimą ir priežiūrą
Stiklo paketų priežiūrą
Tarpinių ir vandens drenažų priežiūrą
Varstymo mechanizmo priežiūrą

Viską galima peržiūrėti PRIEŽIŪROS kataloge

Mediniai gaminiai yra žymimi CE ženklu

Mediniai gaminiai atitinka ES Statybos produktų direktyvos reikalavimus

UAB „Sumeda“ įmonės valdymui yra įdiegusi ISO 9001; ISO 14001; ISO 45001 standartus

UAB „Sumeda“ yra atestuota LR Aplinkos ministerijoje

100 proc. produkto galima perdirbti.

Lauko durys pagamintos iš natūralių medžiagų. Nekaupia elektrostatinių krūvių, naudojamos nekenksmingos apdailos medžiagos.

Langai ir durys yra visiškai saugūs sveikatai, nes gamyboje naudojamos žaliavos atitinka aukščiausius ES normų dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Medinių langų sistemos: