UAB „Sumeda“  yra viena iš seniausiai sėkmingai rinkoje konkuruojančių prekės ženklų. Turime daugiau nei 25 metų patirtį! Per šiuos metus susiformavo platus spektras veiklų, kurias kompanija apima: klijuotos medienos ir plastiko langų, durų, stumdomų, sulankstomų terasos sistemų, žiemos sodų gamyba ir montavimas, gyvenamųjų ir pramoninių objektų statyba, renovacija ir remontas, inžinerinių tinklų klojimas.

Nuolat augančios įmonės kasdienybė – dinamika, atsidavimu alsuojantys savo srities profesionalai, siekis išgryninti esmines gaminių ir teikiamų paslaugų kokybės charakteristikas, prisidedant prie visiško vertės suvokimo ugdymo.

Šiandien UAB „Sumeda“ komandą sudaro beveik 220 narių. Mes tikime, jog įmonės sėkmė ir rezultatai priklauso nuo kiekvieno nario atsidavimo ir sunkaus darbo.

UAB „Sumeda“  vertybė – ilgalaikė partnerystė tiek su žaliavų tiekėjais, tiek su klientais, tiek ir su savo darbuotojais!

Kasdien mes dirbame siekdami bendro tikslo – būti vienu iš rinkos lyderių. Džiaugiamės tiek dideliais, tiek mažesniais pasiekimais, kartu įveikiame kasdienes problemas ir ieškome naujų novatoriškų sprendimų, kurie pateisintų pirkėjų lūkesčius. Siekiame, kad kiekvienas įmonės darbuotojas tobulėtų bei kurtų kartu su mumis. UAB “Sumeda” komanda auga, o darbuotojai jaučiasi vertinami ir gerbiami.

Jeigu Jūs norėtumėte būti mūsų komandos dalimi ir siekti bendrų įmonės tikslų – rašykite mums elektroninį laišką adresu:

langai@sumeda.lt