Kokybė

Kokybė

Kokybė

Nuo 1997 m. tobuliname savo langus, terasos ir lauko duris, kad visada atitiktume aukščiausius šilumos, komforto, ilgaamžiškumo ir saugumo standartus.

Mūsų langų profiliai yra sukurti Vokietijoje ir Skandinavijoje. Su turimais medinių langų profiliais jau ilgus metus įgyvendiname sudėtingiausius medinių langų sistemų sprendimus.

Tvirta konstrukcija ir natūralios, sertifikuotos, ilgaamžės medžiagos garantuoja estetiką ir komfortą Jūsų namuose. Mediniai langai būstui suteikia charakterį, išreiškia kokybę, prideda nekilnojamam turtui vertės. Galime įgyvendinti unikalius projektus, kurių langų sistemos susideda iš medinių langų, vitrinų, vidutinių ir didelių gabaritų terasos durų, fasadinių sistemų.

Labai tvirtos konstrukcijos mediniai langai leis įgyvendinti įvairius sprendimus. Dėl langų tvirtumo nėra poreikio sutvirtinti didelius gaminius sudalijimais. Dėl šios priežasties šviesos patekimas į patalpas nebus ribojamas, kaip ir Jūsų projekte numatytų langų charakteristikos.

Terasos durys HS – tai itin didelių gabaritų medinės terasos durys su į grindis įleidžiamu sklenksčiu. Terasos durys HS yra skirtos išskirtinės vertės statiniui. Tokios durys terasoje sukuria sąsają tarp namų ir gamtos, taip atskleidžiant supančios aplinkos grožį. Gyvenimo komfortas pasiekiamas dėl galimybės atvėrus terasos duris visiškai sujungti kambario zoną su terasos plotu: esant šiltam orui galėsite mėgautis nuostabiomis dienomis jaukiuose Jūsų namuose ir terasoje. Tai tvirčiausios terasos durys, įmanomos pagaminti iš medienos. Moderniuose statiniuose populiaru terasos duris HS integruoti su fasadine langų sistema. Tokiu būdų visas statinio fasadas gali būti vien iš langų sistemų ir išlikti visiškai atviras aplinkai.

Atverčiamos ir nustumiamos medinės terasos durys PSK yra geriausias pasirinkimas didesnio nei vidutinio arba vidutinio dydžio terasos durims. Tai ypatingai sandarios, dvi varstymo pozicijas turinčios terasos durys. Idealiai tinka statiniams, esantiems atšiauraus klimato zonose, taip pat terasoms, esančioms labai arti jūros.

Turime ilgametę patirtį eksportuojant vokiško tipo ir skandinaviško tipo langus. Gaminame tradicinius ir nestandartinius: didelių gabaritų skandinaviškus langus. Šio tipo langai atitinka visus aukščiausius Skandinavijos rinkos reikalavimus. Mūsų ilgametė patirtis rodo, jog šie gaminiai įtinka net reikliausiems skandinavams.

Visi mūsų gaminami mediniai langai yra žymimi CE ženklu. Mediniai langai atitinka ES Statybos produktų direktyvos reikalavimus. UAB „Sumeda“ įmonės valdymui yra įdiegusi ISO 9001; ISO 14001; ISO 45001.