Spalvos

Spalvos

 

Mediniams langams, terasos durims ir lauko durims galima išsirinkti spalvas iš plataus RAL spalvyno. Medinio lango, terasos durų arba lauko durų išorę rekomenduojame dengti dažais, o gaminius viduje pasirinktinai – dengti įvairių tonų laku arba dažais pagal RAL. Sausa mūsų medinių gaminių dažų danga yra 120-140 mkr. storio, tai atitinka atšiauraus klimato standartus.

Naudojamos medienos apdailos medžiagos Teknos (Suomija).
Teknos siūlo skirtingus, visiškai inžineriškai išbaigtus sprendimus ir neribotus atspalvius. Taikant maksimaliai išsaugančią paviršius technologiją, galima neįprastai gerai padengti medienos paviršių su elastinga paviršiaus danga. Ši paviršiaus apdailos sistema atitinka pačius naujausius paviršiaus standartus. Teknos produktai akredituoti itin reikliais aplinkosaugai ir kokybei sertifikatais. Europoje tai viena iš lyderiaujančių dangų.
Teknos dažai turi gerokai mažiau lakiųjų organinių junginių ir sunkiųjų metalų priedų nei reikalauja produkcijos kokybę reglamentuojantys teisės aktai.
Teknos paviršiaus apdailos sistema nuosekliai kuria užtikrintą kokybę. Teknos medienos konservantas giliai įsiskverbia į medieną. Tradiciniai gruntai su ribota skvarba į medienos paviršių, tuo tarpu Teknos Aqua gruntas su nano dalelių technologija akivaizdžiai padidina įsiskverbimo į medieną gylį, užtikrina tinkamą medienos apsaugą. Kietas, tačiau elastingas medienos dangos paviršius yra atsparus skilimui.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mediniams langams, terasos durims ir lauko durims galima naudoti skaidrias paviršiaus dangas. Šias dangas rekomenduojame naudoti tik gaminio vidinei pusei, iš laukos pusės dažant juos dažais. Skaidrios spalvos yra patrauklios dėl gerai matomos natūralios medienos tekstūros, kuri yra labai vertinama ir suteikia namų interjerui jaukumo bei solidumo.