Plastikas

Plastikiniai VEKA AG langai gaminami iš daugelio skirtingų medžiagų mišinio. 85 % mišinio sudaro PVC (Poli Vinilo Chlorido) medžiaga.

PVC medžiaga yra sukurta iš etileno ir chloro. Šios medžiagos baziniai parametrai neužtikrina pakankamo stabilumo, todėl plastikinių langų profilių gamyboje yra naudojami medžiagos stabilizatoriai bei kiti micro ingredientai: karščio stabilizatoriai, poveikio medžiagai modifikatoriai, UV stabilizatoriai (vienas brangiausių priedu, saugantis nuo profilio spalvų pokyčių veikiant saulės spinduliams), titano dioksidas TiO2 (patentuotas VEKA AG junginys, užtikrinantis tobulą profilio paviršiaus išvaizdą ir ilgaamžiškumą), lubrikantai, apdorojimui reikalingos medžiagos ir pigmentai.

Plastikinių profilių gamybos procesas

Medžiagų kokybės kontrolė. Gamybos procese naudojami tik neperdirbti vinilo junginiai, kurie neturi jokių papildomų priemaišų, galinčių susilpninti medžiagą.

Gamybos proceso kontrolė. Plastiko langų profiliams gamybos procesas yra itin griežtai sustyguotas, medžiagos gamybos komponentai yra preciziškai tiksliai pamatuoti ir naudojami atsižvelgiant į ilgametę technologiją. Plastiko gamybos procesas yra kompiuterizuotas ir griežtai prižiūrimas, elimituota žmogiškojo faktoriaus klaidų rizika.

Procesas. Preciziškai sumaišytas plastiko mišinys formuojamas ir kalibruojamas.

Pagrindinis skirtumas, dėl kurio VEKA AG plastikiniai langų profiliai yra pranašesni už kitus, yra kalibravimų skaičius plastikinio profilio gamybos procese. Dėl minėtos kalibravimo praktikos, VEKA AG gaminiai yra itin stabilūs, tolimesniame gamybos procese yra atsparūs mechaniniams ir šiluminiams poveikiams, dėl ko profilis po viso gamybos proceso yra toks, koks ir turi būti. Tokio proceso įgyvendinimas suteikia stabilumo plastikiniam langui viso ekploatavimo metu, profilis yra žymiai atsparesnis saulės poveikiui.

Naudojantis produkcijos gamybos technologija yra formuojamas profilio dizainas. Kiekviena profilio sistema turi unikalų dizainą bei kamerų skaičių. Plastikinio lango profilio viduje esančios kameros sudaro oro tarpus, kurie efktyviai izoliuoja šilumą.

Svarbu atkreipti dėmesį į profilio rėmo ir varčios storį, ne tik i kamerų skaičių. Bendras profilio storis yra reikšmingesnis rodiklis nei kamerų skaičius.