Fasadinė medžio ir aliuminio sistema

Gutmann Lara GF fasadinė sistema idealiai tinka, kai reikia įstiklinti didelį sienos plotą arba visą sieną, taip pat, kai yra poreikis įstiklinti visas lubas, kaip klasikiniame žiemos sode.

Fasadinė sistema Gutmann Lara GF užtikrina maksimalų stiklo ir minimalų sudalinimų kiekį, todėl šviesos patekimas į patalpas praktiškai nėra ribojamas. 
Fasadinės sistemos profilis sukurtas Vokietijoje, Gutmann kompanijoje.

Šios fasadinės sistemos konstrukcija yra itin tvirta, sistema pasižymi labai aukštomis šilumos izoliavimo savybėmis, yra panašiai šilta, kaip kokybiški mediniai langai.

Ši fasadinė medžio ir aliuminio sistema yra sukurta įgyvendinti sudėtingiems, šiuolaikiniams architektūriniams projektams.

U = 0,73 W/m2K – 1,4 W/m2K

Šios sistemos konstrukcija yra labai tvirta. 
Sistema susideda iš trijų pagrindinių elementų: medinių sijų, stiklo paketų ir aliuminio profilio. 
Stiklo paketas tvirtinamas prie klijuotos medienos sijų iš vienos pusės, taip pat yra prispaudžiamas aliuminio profiliais iš kitos pusės. 
Sistema užtikrina sandarumą net tuo atveju, jeigu reikalinga atlikti daug sudalinimų.

Gutmann Lara GF fasadinė sistema susideda iš šių elementų:
1) Bazinis profilis
2) Tarpinės, užtikrinančios stiklo paketo sandarumą
3) Prispaudimo profilis su tarpinėmis
4) Dengiamasis apdailos dangtelis
5) Izoliatoriai prie stiklo paketo, užtikrinantys oro cirkuliacijos sustabdymą

Stiklo paketas
Stiklo paketo storis yra nuo 9 mm iki 50 mm.

Stiklo paketo galimybės:
1. Šilumą izoliuojantys stiklo paketai
2. Saulės energiją kontroliuojantys stiklo paketai
3. Garsą izoliuojantys stiklo paketai. Naudojant storesnius arba specialius laminuotus garsą izoliuojančius stiklus galime pasiekti iki 50dB
4. Saugūs stiklo paketai
5. Dekoratyviniai stiklo paketai
6. Ugniai atsparūs stiklo paketai
7. ANTIFOG stiklo paketai
8. Išorės klimato poveikį langų švarai palaikyti panaudojantys stiklo paketai

Sistemos tvirtumas
Sistemai yra sukurtos inžineriškai sudėtingos profilio jungtys ir priedai, kurie leidžia maksimaliai kokybiškai užbaigti sistemą. Fasadinės sistemos mediena sutvirtinama Twinloc jungtimis. Dvi tokios jungtys išlaiko iki 650 kg konstrukcijos svorio.

Fasadinė medžio ir aliuminio sistema pasižymi moderniu dizainu, menkai ribotomis formomis ir gabaritais. Architektūriniu aspektu tai labai lanksti sistema.
Į fasadinę sistemą gali būti integruojami mediniai langai, terasos durys, terasos durys su į grindis įleidžiamu slenksčiu, taip pat balkono durys.

Spalvos
Aliuminio dengimui galima išsirinkti spalvą iš plataus RAL spalvyno. Medines sijas viduje pasirinktinai – galima dengti įvairių tonų laku arba dažais pagal RAL

Gutmann Lara GF aliuminio sistema yra laiko patikrintas vokiškas kūrinys
Tai atskira aliuminio sistema, kuri yra tvirtinama prie fasadinės sistemos išorės. Naudojamas aliuminis yra pakankamai storas ir atsparus įtempimams. Dėl ypatingos profilio konfigūracijos aliuminis bėgant laikui nejuda ir neišsikraipo.

Langų ir fasadų gamyba yra vykdoma naudojant vokiškus WEINIG medienos apdirbimo įrengimus ir technologines linijas
WEINIG vardas yra technologinės pažangos sinonimas, medžio apdirbimo pramonės sistemų lyderė WEINIG pirmauja pasaulyje su savo idėjomis ir technologijomis. 
Dėl to UAB „Sumeda“ pasirinko WEINIG kaip patikimą partnerį kuriant ilgalaikę vertę savo klientams. 
Turėdami WEINIG gamybos įrengimus klientui galime pasiūlyti daug įvairių medinių langų sistemų ir galime būti tikri, kad pagaminti gaminiai preciziškai atitiks brėžiniuose suprojektuotus gaminius, nes WEINIG garantuoja aukštus produkcijos standartus: maksimalų tikslumą, sklandų medžiagų srautą, puikią paviršiaus kokybę.

Medienos ir aliuminio dažymo kokybė iš dalies lemia, ar fasadinė sistema bus ilgaamžė ir estetiškai patraukli. Mes suvokiame šią atsakomybę dėl tinkamo žaliavų parinkimo

Mediena
Dygiuota arba nedygiuota pušis, maumedis, ąžuolas.

Medienos sijų drėgnumas 10-12 %

Mediniai gaminiai yra gaminami tik iš klijuotos medienos, iš medienos tašo.

Medienos sijų kokybė ir atitikimas reikiamoms žaliavų charakteristikoms yra pagrindžiami tiekėjo turimais BM Trada sertifikatu, taip pat FSC tarybos akreditacija.
Medienos klijavimas vykdomas pagal standartą: DIN EN 204, D4

Sistema gaminama su klijuotos medienos sijomis, todėl yra atspari deformacijoms bei paviršiaus skilinėjimui.

Dažymas
Gutmann Lara GF aliuminio dengimai dažomi specialia technologija. Spalvos gali būti pasirenkamos iš RAL spalvyno.

Milteliniu būdu nudažytiems paviršiams beveik nereikia priežiūros. Dėl kokybiškos dažymo technologijos, aliuminio dengimas nepriekaištingai atlaiko UV spindulius bei didelius temperatūros svyravimus. Miltelinė dažymo technologija yra ekonomiška, ekologiška, užtikrinanti estetines gaminių savybes.

UAB „Sumeda“ įmonės valdymui yra įdiegusi ISO 9001; ISO 14001; ISO 45001 standartus

UAB „Sumeda“ yra atestuota LR Aplinkos ministerijoje

100 proc. produkto galima perdirbti.

Fasadinė sistema yra pagaminta iš natūralių medžiagų. Nekaupia elektrostatinių krūvių, naudojamos nekenksmingos apdailos medžiagos.

Fasadinė sistema ir į ją integruoti langai bei durys yra visiškai saugūs sveikatai, nes gamyboje naudojamos žaliavos atitinka aukščiausius ES normų dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Medinių langų sistemos: